Apmeklētāju uzskaites un rindu regulēšanas sistēmas

Apmeklētāju uzskaites sistēmas ļauj tirgotājiem ievākt datus par apmeklētāju skaitu un reklāmguvumu līmeni, t.i., % no apmeklētājiem, kuri veica pirkumu.

Rindu regulēšanas sistēmas izsniedz biļeti pakalpojumu izmantošanai, uz kuras pamata tiek veidota rinda un tiek organizēta pasūtījuma vai pakalpojuma saņemšana. Sistēmu var izmantot, lai iepriekš ieplānotu un organizētu tikšanās, nosūtītu paziņojumus uz viedtālruņiem ar SMS palīdzību.

Kāpēc izvēlēties Pristis apmeklētāju uzskaites sistēmu?

Periodiska apmeklētāju uzskaites un ienākumu datu salīdzināšana dod iespēju salīdzināt veikala darbību gadu no gada, kā arī salīdzināt veikalus savā starpā.
Precīza klientu uzskaite palīdz plānot un optimizēt personāla komplektēšanu un citas darbības (uzkopšanu, remontu utt.). Sarežģītākas klientu uzskaites sistēmas nodrošina rindu vadību un klientu iepirkšanās tendences.

Apmeklētāju plūsmas statistika tiek izmantota Tirdzniecības centru mārketingā.

Izmantojot apmeklētāju uzskaites sistēmas, centru īpašnieki var salīdzināt mārketinga efektivitāti un novērtēt nomas platības, atbilstoši apmeklētāju skaitam. Sabiedriskajām telpām parasti tiek noteikts maksimālais vienlaicīgo apmeklētāju skaits. Lai arī klientu uzskaite nav 100% precīza, apmeklētāju elektroniskā uzskaite nodrošina salīdzinoši precīzu statistisko rezultātu.

Daudzas valsts iestādes (bibliotēkas, muzeji utt.) izmanto apmeklētāju uzskaiti lai izsekotu apmeklētāju plūsmu. Vietās, kur biļetes tiek mazāk pārdotas, automatizētā apmeklētāju uzskaites sistēma sniedz datus par to, cik klientu izmantojuši pakalpojumu.

Mēs piedāvājam dažādus risinājumus lieliem un maziem objektiem, izmantojot infrasarkanos devējus, analizējot IP videokameru datus, termokameras un citas iekārtas.

Kādēļ izvēlēties Pristis Rindu regulēšanas sistēmu

Katra biļetes saņēmēja vieta rindā ir skaidri saprotama un tas tiek paziņots ar vizuālu un skaņas signālu. Informācijas tablo parāda rindas garumu, prognozējamo gaidīšanas laiku utt.

Rindu regulēšanas sistēmas ļauj uzlabot klientu apkalpošanas pieredzi tirdzniecības vietās, bankās, lidostās, valsts iestādēs un citur. Sistēmas ļauj uzlabot efektivitāti un samazināt izmaksas. Skaitot klientus ierašanās brīdī, sistēmas algoritms savlaicīgi brīdina atbildīgos darbiniekus, cik daudz apkalpojošā personāla drīz būs nepieciešami zālē, lai nodrošinātu augstas kvalitātes klientu apkalpošanu. Tādējādi, atbildīgie darbinieki var savlaicīgi reaģēt uz palielinātu klientu plūsmu.

Galvenie rādītāji ir:

  • Klientu skaits ēkā
  • Rindas garums
  • Vidējais gaidīšanas laiks
  • Vidējais laiks uz vienu darbinieku bez klienta
  • Kopējais gaidīšanas laiks

Rindu sistēmas iespējams centralizēt biznesa risinājumiem.

Apvienotas rindu regulēšanas sistēmas nodrošina centralizētu pārvaldību, lai ietaupītu izmaksas, izmantotu esošos tīkla resursus un sagatavotu atskaites par klientu plūsmām.

Kā mēs to darām?

Sadarbība ar pasūtītāju

Sadarbībā ar pasūtītāju tiek meklēti vājstrāvu sistēmu izbūves risinājumi, lai nodrošinātu prasību izpildi ar optimālām izmaksām

Sadarbība ar piegādātājiem

sadarbojoties ar mūsu pārstāvētajiem, starptautiskajiem iekārtu piegādātājiem, kā arī balstoties uz viņu pieredzi, mēs jums varam atrast risinājumus vissarežģītākajām ēkām un objektiem

Sadarbība ar projektētājiem

mūsu speciālistu padomi tiek augstu vērtēti lielākajos Baltijas projektēšanas uzņēmumos, un pieredzējušu speciālistu sadarbība mūsu klientiem nodrošina vislabāko rezultātu

Sadarbība ar ģenerāluzņēmējiem

Pristis ir uzticams ģenerāluzņēmēja partneris, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties

Process

1

Klientu vajadzību izzināšana vai darba projekta izstrāde

2

Iespējamo alternatīvo risinājumu izstrāde un klientu iepazīstināšana ar tiem

3

Piedāvāto risinājumu saskaņošana ar klientu

4

Piedāvājuma iesniegšana

5

Līguma parakstīšana

6

Darba projekta sagatavošana

7

Darbu izpilde

8

Darbu nodošana un klientu apmācība

9

Sistēmu uzturēšana

Lietot pakalpojumu

Ja jūs interesē vājstrāvu sistēmu izbūve, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi. Mūsu tehniskie un biznesa konsultanti var sniegt jums padomus un detalizētāk izstāstīt par iespējamiem risinājumiem.

Kontakti

Ingus TikānsProjektu pārdošanas vadītājs
Atis ZaķisProjektu pārdošanas vadītājs

Izmaksu pieprasījumsPieprasīt piedāvājumu