Apskaņošanas, konferenču un tulkošanas sistēmas

Helindus- ja teadustussüsteeme on vaja kohtades, kus tuleb edastada sõnumeid suurele inimhulgale.

Tausthelindust kasutatakse näiteks kaubanduskeskustes, hotellides, lennu-, rongi- ja bussijaamades, koolides, ametiasutustes, ujulates, spordisaalides jne. Tavaliselt piirdub süsteemi ulatus ühe hoone või hoonekompleksiga, mis on jaotatud eri funktsiooniga piirkondadeks ehk tsoonideks. Näiteks on hotellis fuajee ja tervisekeskus eri tsoonid, kuhu saab vajadusel edastada erinevat programmi.

Tausthelindussüsteeme kasutatakse nii taustmuusika kui kõneteadete edastamiseks. Edastada saab nii varem salvestatud reklaam- ja infoteateid kui otse teadustusmikrofoni kaudu eetrisse loetud sõnumeid.

Citas saistītās sistēmas

EVAC

Sabiedriskās ēkās arvien vairāk tiek pieprasīta evakuācijas paziņojumu sistēmu ieviešana. EVAC saderīga sistēma darbojas tāpat kā parastā apskaņošanas sistēma, taču, to izbūvējot tai, ir jāatbilst stingrākām prasībām.

 

EVAC sistēmas tiek izmantotas automātisku iepriekš ierakstītu ziņojumu pārraidīšanai, ko kontrolē automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (UAS). Sistēma uzrauga tās darbību pat tad, ja netiek pārraidīts neviens audio paziņojums. Tas novērš situāciju, ka aprīkojums nav darba kārtībā trauksmes gadījumā.

 

Konferenču sistēmas

Konferenču sistēmas ir īpašas skaņas sistēmas, kuras tiek izmantotas sanāksmēs ar lielu dalībnieku skaitu un pielietotas vairākas darba valodas, taču ne visi to dalībnieki tās pārvalda. Konferenču sistēmas lietotāji parasti ir konferenču centri, viesnīcas, uzņēmumu padomes, tiesas zāles, mācību centri,

 

Sistēmas priekšrocības konferenču dalībniekiem:

 

  • Visiem sanāksmes dalībniekiem ir iespēja runāt tieši no savas darbavietas.
  • Vajadzības gadījumā sēdes priekšsēdētājs var pārtraukt runu
  • Mikrofonu izmantošana palielina sapulces efektivitāti, kā rezultātā tiek radīts tā saucamais “apraides efekts”
  • Dzīva skaņa, bez atbalss un trokšņiem
  • Ja nepieciešams, varat pievienot saglabāšanas sistēmu
  • Īpaša programmatūra digitālo protokolu izveidošanai

 

Konferenču un kongresu sistēmas

Sanāksmēs, kurās notiek balsošana, ir vajadzīgas konferenču un kongresu sistēmas. Sistēmas lietotāji ir parlamenti, starptautiskas organizācijas, pilsētu padomes, konferenču centri.

 

Kongresa sistēma = konferenču sistēma + uzlabotas iespējas:

 

  • Balsošanas iespēja – katrs klātesošais atrodas savā darba vietā.
  • Dalībnieka identifikācija – balsošanas tiesību un citu iestatījumu identificēšana tieši no vēlēšanu iecirkņa, balsojot, izmantojot ID karti vai citu tehnoloģiju.
  • Īsziņu nosūtīšana dalībniekiem – LCD mikrofona pamatnē ir iebūvēts LCD displejs, ar kuru var sūtīt īsziņas, piemēram, aptaujas iespējas utt.
  • Mikrofona adresēšana – katram mikrofonam tiek piešķirta adrese, lai kontrolētu, piemēram, pagriežamās kameras (kad mikrofons ir ieslēgts, kamera pagriežas pret atbilstošo dalībnieku). Pēc adreses būs arī oficiāla zvanu rinda atbilstoši pasākuma grafikam.
  • Izmantojot projektoru, skatiet runātāju secību un balsošanas rezultātus uz lielā ekrāna.

Uzskaitītās funkcijas ir integrētas digitālajā konferenču un kongresu sistēmā.

 

Sinhronās tulkošanas sistēmas

Sinhronās tulkošanas sistēmas ir vajadzīgas sanāksmē, kurā sanāksmē tiek izmantotas vairākas darba valodas, bet ne visi dalībnieki prot tekoši runāt kādā svešvalodā. Tulkošanas sistēmas izmanto starptautiskās konferencēs, simpozijos, apmācības utt.

Kā sistēma darbojas?

  • Tulks atrodas skaņu necaurlaidīgā kabīnē, un runātais teksts nonāk viņa austiņās
  • Tulkam ir īpaša tālvadības pults ar mikrofonu un LCD displeju, kas ļauj operatīvi izvēlēties tulkošanas kanālus un līdzīgus parametrus.
  • Tulkojums sasniedz klausītājus, izmantojot infrasarkano bezvadu savienojumu – konferenču zāles infrasarkanos starus -, un signāls tiek pārraidīts uz katra delegāta infrasarkano uztvērēju. Delegāts var izvēlēties, kuru kanālu vai valodu viņš klausās. Bezvadu sistēmai ir tāda priekšrocība, ka tā ļauj klausītājiem brīvi pārvietoties pa zāli.

Vēl viens veids, kā panākt auditorijas tulkošanu, ir izmantot kongresa sistēmu. Šajā gadījumā delegāta un priekšsēdētāja mikrofons nodrošina papildu izvadi austiņu savienošanai un tulkošanas kanāla izvēlei. Pārraidot caur kabeli, signāls nav trokšņains, un nav nepieciešama uztvērēju glabāšana, uzlādēšana un apkope.

Apskaņošanas sistēmu sastāvdaļas

Mikrofoni
Skaņas sistēmas izmanto paziņojumu mikrofonus, kas no mikrofona ļauj tieši izvēlēties, uz kuru paziņojumu apgabalu (zonu) ziņojums tiks nosūtīts.

Automātiskās saziņas iekārtas
Īpaša ierīce ar digitālo atmiņu, kas nekavējoties piegādā iepriekš ierakstītos ziņojumus, kad tiek aktivizēta trauksmes ievade. Piemēram: “Pastāv briesmas. Lūdzu, nekavējoties atstājiet ēku. ”

Signālu avoti
Parastie signāla avoti ir FM uztvērējs un CD atskaņotājs, kas ir MP3 saderīgs ilgākai nepārtrauktai un neatkārtotai atskaņošanai.

Pastiprinātāji
Pastiprinātāji ir nepieciešami, lai pastiprinātu signālu no mikrofoniem un signāla avotiem līdz jaudas līmenim, kas piemērots pārraidīšanai caur skaļruņiem. Vienkāršākos risinājumos tiek izmantoti analogie pastiprinātāji, savukārt sarežģītākās instalācijās tiek izmantoti digitālie pastiprinātāji.

Skaļruņi
Fonā un saziņā izmantoto skaļruņu galvenais mērķis ir nodot paziņojumu klausītājam, nevis nodrošināt to, ka visi skaņas signālu toņi tiek precīzi nodoti. Tādēļ, zemāku izmaksu un augstākas jutības interesēs skaļruņu frekvenču josla parasti ir ierobežota.

Kā mēs to darām?

Sadarbība ar pasūtītāju

Sadarbībā ar pasūtītāju tiek meklēti vājstrāvu sistēmu izbūves risinājumi, lai nodrošinātu prasību izpildi ar optimālām izmaksām

Sadarbība ar piegādātājiem

sadarbojoties ar mūsu pārstāvētajiem, starptautiskajiem iekārtu piegādātājiem, kā arī balstoties uz viņu pieredzi, mēs jums varam atrast risinājumus vissarežģītākajām ēkām un objektiem

Sadarbība ar projektētājiem

mūsu speciālistu padomi tiek augstu vērtēti lielākajos Baltijas projektēšanas uzņēmumos, un pieredzējušu speciālistu sadarbība mūsu klientiem nodrošina vislabāko rezultātu

Sadarbība ar ģenerāluzņēmējiem

Pristis ir uzticams ģenerāluzņēmēja partneris, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties

Process

1

Klientu vajadzību izzināšana vai darba projekta izstrāde

2

Iespējamo alternatīvo risinājumu izstrāde un klientu iepazīstināšana ar tiem

3

Piedāvāto risinājumu saskaņošana ar klientu

4

Piedāvājuma iesniegšana

5

Līguma parakstīšana

6

Darba projekta sagatavošana

7

Darbu izpilde

8

Darbu nodošana un klientu apmācība

9

Sistēmu uzturēšana

Lietot pakalpojumu

Ja jūs interesē vājstrāvu sistēmu izbūve, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi. Mūsu tehniskie un biznesa konsultanti var sniegt jums padomus un detalizētāk izstāstīt par iespējamiem risinājumiem.

Kontakti

Ingus TikānsProjektu pārdošanas vadītājs
Antons CimanovsBūvniecības, projektēšanas un pārdošanas nodaļas vadītājs
Atis ZaķisProjektu pārdošanas vadītājs

Izmaksu pieprasījumsPieprasīt piedāvājumu