Svarīgi zināt

  • Visu datu skapju paneļi ir standartizēti – 19″
  • Ja datu skapī ir paredzēts uzstādīt daudz iekārtas, ir nepieciešams aprīkot skapi ar ventilatora paneļiem un termostatu. Tāpat šajā telpā ir ieteicams izmantot Gaisa kondicionētāju
  • Strukturēta tīkla risinājumā visas sistēmas sastāvdaļas (kabeļi, rozetes, paneļi) tiek piegādāti no viena ražotāja. Strukturēta tīkla instalatoram ir jābūt ražotāja sertificētam un ar izsniegtu sertifikātu. Strukturēta tīkla garantija ir 15-20 gadi.
  • Ja serveris atrodas atsevišķā telpā, ieteicams izmantot atvērtu 19″ ierīces statni, kas nodrošinās labāku iekārtu apkopi un dabisku dzesēšanu.
  • Lai nodrošinātu to, ka vājstrāvu un elektrības kontaktligzdas visās telpās ir vienādas, ir svarīgi to saskaņot jau projektēšanas procesā.
  • Lai nodrošinātu datortīkla perspektīvu paplašināšanos, ieteicams projektēt kabeļu plauktus jau ar rezervi papildus kabeļiem.

TV izplatīšanas tīkli vadās pēc labiem standartiem, lai nodrošinātu nepieciešamo signāla kvalitāti pārraidāmajos kanālos. Ēkā tiek uzstādītas neatkarīgas apraides antenas, kas ļaus jums skatīties vietējos bezmaksas kanālus un pievienoties maksas TV apraidei. Apraides antenām var tikt pievienota arī satelīta TV antena.

Daudzdzīvokļu ēkām sistēmai ir iespējams pievienot noteiktu uztvērēju skaitu, lai skatītos iepriekš iestatītus satelīta kanālus. Tomēr šajā risinājumā ir jāņem vērā lietošanas nosacījumi un ikmēneša maksājumi operatoram.

Ja plānojat pievienoties kabeļtelevīzijas operatoram, ieteicams iepriekš saskaņot sava tīkla projektu ar operatoru. Signāli no interneta TV tiek pārraidīti, izmantojot datortīklu.

Kā mēs to darām?

Sadarbība ar pasūtītāju

Sadarbībā ar pasūtītāju tiek meklēti vājstrāvu sistēmu izbūves risinājumi, lai nodrošinātu prasību izpildi ar optimālām izmaksām

Sadarbība ar piegādātājiem

sadarbojoties ar mūsu pārstāvētajiem, starptautiskajiem iekārtu piegādātājiem, kā arī balstoties uz viņu pieredzi, mēs jums varam atrast risinājumus vissarežģītākajām ēkām un objektiem

Sadarbība ar projektētājiem

mūsu speciālistu padomi tiek augstu vērtēti lielākajos Baltijas projektēšanas uzņēmumos, un pieredzējušu speciālistu sadarbība mūsu klientiem nodrošina vislabāko rezultātu

Sadarbība ar ģenerāluzņēmējiem

Pristis ir uzticams ģenerāluzņēmēja partneris, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties

Process

1

Klientu vajadzību izzināšana vai darba projekta izstrāde

2

Iespējamo alternatīvo risinājumu izstrāde un klientu iepazīstināšana ar tiem

3

Piedāvāto risinājumu saskaņošana ar klientu

4

Piedāvājuma iesniegšana

5

Līguma parakstīšana

6

Darba projekta sagatavošana

7

Darbu izpilde

8

Darbu nodošana un klientu apmācība

9

Sistēmu uzturēšana

Lietot pakalpojumu

Klientide tagasiside

Oleme Pristisega teinud koostööd 13 aastat ja võime kinnitada, et Pristis on suurepärane ja turvaline partner!

Raido IngerainenHammerjack OÜ

Pristis on andnud oma suure panuse, et külaliste rahuolu püsiks väga kõrge!

Ain KäppTegevjuht / TallinnHotels

Ja jūs interesē vājstrāvu sistēmu izbūve, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi. Mūsu tehniskie un biznesa konsultanti var sniegt jums padomus un detalizētāk izstāstīt par iespējamiem risinājumiem.

Kontaktisikud

Janek MesipuuMüügijuht, automaatika, nõrkvool, Tartu
Mart ParboMüügijuht automaatika, nõrkvool, Tallinn

Izmaksu pieprasījumsPieprasīt piedāvājumu