Kādēļ izvēlēties Pristis gaisa pasta sistēmu

Gaisa pasta sistēmu izmantošanas galvenās priekšrocības ir:

  • Drošs vērtīgu un svarīgu materiālu transports
  • Zemākas izmaksas un augstāka darba produktivitāte, izmantojot progresīvo automatizāciju

Slimnīcas
Slimnīcas ir sarežģīti kompleksi ar dažādiem svarīgiem uzdevumiem, lai nodrošinātu teicamu veselības aprūpi. Slimnīcās gaisa pasta sistēma apvieno ātrumu un uzticamību, pārvadājot asins un audu paraugus, medikamentus, receptes, laboratorisko izmeklējumu rezultātus un citus materiālus. Gaisa pasta sistēmas ir ērtas un var palīdzēt glābt dzīvības: operāciju zālē, asinsbankā vai medmāsu darbavietās – viss ir paredzēts lietošanai un ir inovatīvs.

Tirdzniecības nozare
Lielie skaidrās naudas apjomi, kas tiek apstrādāti tirdzniecības nozarē pie kasēm, rada paaugstinātu risku darbiniekiem un klientiem, jo ​​zādzības un laupīšanas ir galvenais mērķis skaidrā nauda. Gaisa pasta sistēma pārrsūta lieko naudu no kases uz drošības zonu vai seifu. Skaidru naudu uz kasēm var nosūtīt arī no drošības zonas. Skaidra nauda ātri, droši un uzticami tiek pārvietota, vienlaikus aizsargājot naudu, personālu un klientus.

Rūpniecības uzņēmumi
Rūpniecības uzņēmumiem ir daudz departamentu un dažādas darbības zonas. Uzņēmumiem pastāvīgi jāsamazina ražošanas izmaksas, vienlaikus ievērojot kvalitātes prasības. Rūpnieciskās gaisa pasta sistēmas pārvadā nelielas detaļas, pulverus, granulas, instrumentus, kā arī dažādu metālu paraugus. Sistēma var aptvert arī daļu no lielu rūpnīcu teritorijas.

Bankas
Tiek uzskatīts, ka bankas saviem klientiem sniegs pirmklasīgu apkalpošanu augstā drošības līmenī par optimālām izmaksām. Gaisa pasta sistēmas savieno banku apkalpošanas zāles ar bankas biroju vai seifu, kas atrodas tālu no apkalpošanas zonas. Ieviešot gaisa pasta sistēmas, ar naudu un dokumentiem var rīkoties ātri un droši.

Kā mēs to darām?

Sadarbība ar pasūtītāju

Sadarbībā ar pasūtītāju tiek meklēti vājstrāvu sistēmu izbūves risinājumi, lai nodrošinātu prasību izpildi ar optimālām izmaksām

Sadarbība ar piegādātājiem

sadarbojoties ar mūsu pārstāvētajiem, starptautiskajiem iekārtu piegādātājiem, kā arī balstoties uz viņu pieredzi, mēs jums varam atrast risinājumus vissarežģītākajām ēkām un objektiem

Sadarbība ar projektētājiem

mūsu speciālistu padomi tiek augstu vērtēti lielākajos Baltijas projektēšanas uzņēmumos, un pieredzējušu speciālistu sadarbība mūsu klientiem nodrošina vislabāko rezultātu

Sadarbība ar ģenerāluzņēmējiem

Pristis ir uzticams ģenerāluzņēmēja partneris, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties

Process

1

Klientu vajadzību izzināšana vai darba projekta izstrāde

2

Iespējamo alternatīvo risinājumu izstrāde un klientu iepazīstināšana ar tiem

3

Piedāvāto risinājumu saskaņošana ar klientu

4

Piedāvājuma iesniegšana

5

Līguma parakstīšana

6

Darba projekta sagatavošana

7

Darbu izpilde

8

Darbu nodošana un klientu apmācība

9

Sistēmu uzturēšana

Lietot pakalpojumu

Ja jūs interesē vājstrāvu sistēmu izbūve, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi. Mūsu tehniskie un biznesa konsultanti var sniegt jums padomus un detalizētāk izstāstīt par iespējamiem risinājumiem.

Kontaktpersona

Ingus TikānsProjektu pārdošanas vadītājs

Izmaksu pieprasījumsPieprasīt piedāvājumu