Personāla izsaukumu sistēmas, namruņi un cietumu sakaru sistēmas

Drošība un aprūpe ir jebkura mūsdienīga pansionāta vai slimnīcas pamatprasība.

Pristis piedāvā dažādas komunikāciju sistēmas:

  • medmāsas izsaukuma sistēma
  • namruņa sistēma
  • cietumu sakaru sistēmas

Kāpēc izvēlēties Pristis komunikācijas sistēmu?

Personāla izsaukšana
Izsaukuma pogas atrodas pie pacientu gultām un dod iespēju pacientiem izsaukt medicīnas personālu un ārstus. Kad tiek nospiesta poga, centrālais procesors informē medicīnas personālu par palīdzības nepieciešamību. Sistēma iniciē trauksmes signālu medicīnas personāla darba vietā, liekot personālam apmeklēt pacienta palātu un uz vietas noteikt pacienta vajadzības. Kad tiek nospiesta poga, medicīnas personāls tiek informēts ar gaismas un / vai skaņas signālu. Vienkāršākas sistēmas ļauj atcelt izsaukumu no pacienta gultas ierīces.

Sarežģītākas sistēmas nodrošina iespēju pacientam sarunāties ar personālu. Šādu sistēmu priekšrocība ir reakcijas ātrums, lai noteiktu, vai situācija ir kritiska un nepieciešama tūlītēja reakcija.

Medicīnas personāla izsaukuma sistēmas iespējams savietot ar sakaru sistēmām un citām saziņas platformām. Izsaukumu integrācija ļauj nosūtīt dažādus trauksmes paziņojumus uz mobilajām un arī dažādām citām īsziņu sūtīšanas iekārtām. Īsziņā, cita starpā, var būt ietverts – izsaukuma vieta, laiks un veids. Mūsdienīgākas integrētās sistēmas ļauj personālam pieņemt, noraidīt, paātrināt vai pārsūtīt informāciju atbilstošas profesijas medicīnas personālam.

Namruņu sistēmas
Ēkā (-ās) tiek izmantotas namruņu sistēmas, kas nodrošina gan audio, gan video datu pārraidi. Namruņus var savienot ar apskaņošanas sistēmām, telefoniem un citām iekārtām. Namruņu sistēmas ļauj kontrolēt apgaismojumu un durvju slēdzenes. Digitālās namruņu sistēmas var savienot datortīklā, lai sazinātos ar zvanītājiem ar telekomunikāciju palīdzību.

Namruņu sistēmas, galvenokārt, tiek izmantotas birojos, rūpniecības objektos un daudzdzīvokļu ēkās, kur drošības prasības nav augstas, un galvenā uzmanība tiek pievērsta apmeklētāju identificēšanai un piekļuves nodrošināšanai slēgtām teritorijām. Tiek izmantoti dažādi sistēmu risinājumi, sākot no vienas ģimenes mājām līdz matricu risinājumiem lielām ēkām un kompleksiem.

Cietumu sakaru sistēmas
Cietuma sakaru sistēmas ir izstrādātas to izmantošanai cietuma vidē. Uzstādītajām iekārtām ir vandāldroša, nerūsējoša tērauda konstrukcija. Sistēma saglabā darbību atskaiti speciālā datu reģistrā, un tās instalācija ir droša pret nesankcionētu pieslēgšanos, kas novērš sistēmas ļaunprātīgu izmantošanu.

Kā mēs to darām?

Sadarbība ar pasūtītāju

Sadarbībā ar pasūtītāju tiek meklēti vājstrāvu sistēmu izbūves risinājumi, lai nodrošinātu prasību izpildi ar optimālām izmaksām

Sadarbība ar piegādātājiem

sadarbojoties ar mūsu pārstāvētajiem, starptautiskajiem iekārtu piegādātājiem, kā arī balstoties uz viņu pieredzi, mēs jums varam atrast risinājumus vissarežģītākajām ēkām un objektiem

Sadarbība ar projektētājiem

mūsu speciālistu padomi tiek augstu vērtēti lielākajos Baltijas projektēšanas uzņēmumos, un pieredzējušu speciālistu sadarbība mūsu klientiem nodrošina vislabāko rezultātu

Sadarbība ar ģenerāluzņēmējiem

Pristis ir uzticams ģenerāluzņēmēja partneris, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties

Process

1

Klientu vajadzību izzināšana vai darba projekta izstrāde

2

Iespējamo alternatīvo risinājumu izstrāde un klientu iepazīstināšana ar tiem

3

Piedāvāto risinājumu saskaņošana ar klientu

4

Piedāvājuma iesniegšana

5

Līguma parakstīšana

6

Darba projekta sagatavošana

7

Darbu izpilde

8

Darbu nodošana un klientu apmācība

9

Sistēmu uzturēšana

Lietot pakalpojumu

Ja jūs interesē vājstrāvu sistēmu izbūve, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi. Mūsu tehniskie un biznesa konsultanti var sniegt jums padomus un detalizētāk izstāstīt par iespējamiem risinājumiem.

Kontakti

Antons CimanovsProjektu pārdošanas vadītājs
Ingus TikānsProjektu pārdošanas vadītājs

Izmaksu pieprasījumsPieprasīt piedāvājumu