Biznesa centrs Tammsaare

“Biznesa centrs Tammsaare, kuru projektējis «Nord Projekt» arhitekts Andres Karista, sastāv no trīs lokveida ēkām ar kopējo platību 30000m2. Papildus jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, jauno ēku kompleksam ir savdabīgs arhitektūras dizains, kas uz jebkuru centra apmeklētāju atstāj emocionālo iespaidu. Centrā atrodas mazumtirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas kompānijas, klientu apkalpošanas centri, kā arī autostāvvieta, kas atrodas atsevišķā ēkā ar liftiem un tiek savienota ar kompleksa galveno ēku caur siltu galeriju. Vienlaicīgi autostāvvietā ir iespējams izvietot līdz 584 automašīnām.

PRISTIS aprīkoja biznesa centru ar vājstrāvu – drošības sistēmām un ēku vadības sistēmu, kas nodrošina apgaismojuma, ventilācijas, dzesēšanas, piekļuves kontroles un citu sistēmu kontroli. Pēc objekta nodošanas ekspluatācijā visu sistēmu tehniskā apkope tika uzticēta PRISTIS.”

Objekta nodošanas datums: 2008 -

Valsts: Igaunija

Sektors: Biroja ēka

Sistēmas: Apsardzes un piekļuves kontroles sistēmas, Apskaņošanas, konferenču un tulkošanas sistēmas, Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas un gāzes dzēšanas sistēmas, Video sistēma