Latvijas Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

““Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, kuras sastāvā ietilpst divas novietnes Rīgā – Vienības gatvē 45 un Juglas ielā 20, kā arī novietne Gaismas prospektā 2/6, Ogrē, ir lielākā specializētā bērnu daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā. Tajā ik gadus vairāk nekā 30000 pacientu stacionārā un vairāk nekā 160 000 ambulatori saņem ārstniecības un aprūpes pakalpojumus.

2012. gadā SIA “PRISTIS” kā SIA “MERKS” un SIA “ABORA” apakšuzņēmējs pieņēma dalību slimnīcas 20. un 26.korpusa rekonstrukcijā, veicot dažādu vājstrāvu-drošības sistēmu, kā arī specializēto medicīnas sistēmu (pneimopasts, medicīnas personāla izsaukumu sistēma) izbūves darbus.”

http://www.bkus.lv

Objekta nodošanas datums: 2012 -

Valsts: Latvija

Sektors: Valdības sektors

Sistēmas: Apmeklētāju uzskaites un rindu regulēšanas sistēmas, Apsardzes un piekļuves kontroles sistēmas, Apskaņošanas, konferenču un tulkošanas sistēmas, Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas un gāzes dzēšanas sistēmas, Datu pārraide un datu tīkli, Ēku automātika, Gaisa pasta sistēma, Personāla izsaukumu sistēmas, namruņi un cietumu sakaru sistēmas, Video sistēma